Haberler

Eskişehir Uçuşları başlıyor

Tailwind Havayolları 31.08.2015 tarihinden itibaren haftada 2 gün Eskişehir-Brüksel-Eskişehir uçuşlarına başlıyor. Tour operatörü Pala Tourisme adına gerçekleştirilecek olan uçuşlar Yaz ve Kış sezonlarında devam edecek....


TAILWIND HAVAYOLLARI FİLOSUNA 2 BOEING 737-800 KATTI

Kuruluşundan bu yana havacılık sektöründe istikrarlı büyümesine devam eden Tailwind Havayolları, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla filosunu genişletmeye devam ediyor. Her zaman bu vizyonla hareket eden şirket, uçuş filosuna 189 koltuk kapasiteli iki adet Boeing 737-800 yolcu uçağını ekleyerek uçak sayısını 7'ye yükseltti.

Türk-İngiliz ortaklığıyla 2009 yılında uçuşlarına başlayan Tailwind Havayolları, uçuş kalitesini en üst seviyeye taşımak için yatırımlarını hızlandırdı. Şirket, bu kapsamda geçtiğimiz günlerde filosuna 189 koltuk kapasiteli iki adet Boeing 737-800 yolcu uçağını filosuna katarak, yeni yıla yüksek motivasyonla girdi. Daha önce Alman Havayolu TUI FLY 'ın filosunda bulunan uçaklar, artık Tailwind Havayolları ile Avrupa'dan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'a turist taşıyacak.

Tarifeli ve Tarifesiz Ruhsatı Aldı
Tailwind Havayolları, geçtiğimiz aylarda da tarifesiz işletme ruhsatını genişleterek, tarifeli / tarifesiz ruhsatına dönüştürmüştü. Şirket, son yıllard...


Boeing 737-400/800 Kaptan Pilot ve First Officer

Şirketimiz bünyesinde mevcut Boeing 737-400/800 uçaklarında Antalya merkezli istihdam edilmek üzere Kaptan Pilot ve First Officer pilotlar alınacaktır. Müracaatların değerlendirilmesinde Boeing 737/300-900 tip lisansı olan pilotlara öncelik verilecektir. İhtiyaç halinde tip lisansı olmayan tecrübeli pilotlar da değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

Başvurularınızın flightops@tailwind.com.tr adresine yapılması gerekmektedir....